пʼятницю, 18 грудня 2020 р.

Святкова музична сторінка

Святий Миколаю ми тебе чекаєм 

      День шанування Миколая Чудотворця - це один з найдобріших, найсвітліших і найчарівніших днів у році. 

Є повір'я, що, якщо попросити щиро прощення за свої гріхи, а також загадати найпотаємніше бажання, то Миколай обов'язково його виконає. Зовсім неважливо, відзначаєте ви церковні свята, чи вірите в чудеса, ходите завжди до церкви або ж ні, день Святого Миколая є прекрасним приводом привнести крапельку чарівництва і трохи казки в життя своїх дітей та близьких людей.

    У західній Європі Миколай свої подаруночки приносить в ШКАРПЕТКИ якими діти заздалегідь прикрашають камін.
     За давніми переказами, Святий Миколай Чудотворець жив багато століть тому в Малій Азії. Він був народжений в сім'ї благочестивих батьків, з самого народження Миколай відрізнявся своїм співчуттям, добротою і безкорисливістю. Завжди намагався допомогти всім, кому міг і чим міг. Це просто унікальний приклад чесноти, якої багатьом варто повчиться.
   Святий Миколай вважається захисником стражденних та бідняків, він завжди готовий поспішати на допомогу і в життя кожної людини привнести крапельку чарівництва. Однак, допомагає він лише тим людям, у кого чиста душа й безкорисливі помисли, хто відкритий, хто живе зі світом в душі і вірить істинно в добро.
      Існує чимало легенд про добрі справи Святого Ніколауса.

       Так, одного дня Ніколаус вирішив допомогти трьом сестрам, яких через бідність ніхто не хотів брати в дружин. Вночі він кинув їм через трубу комина три мішечки із золотими монетами. Після допомоги сестрам, Ніколаус продовжував здійснювати підтримку для бідних городян, залишаючись непоміченим і дивуючи все місто. Він приносив у домівки іграшки й теплі речі для дітей, ліки для хворих. А найголовніше Ніколаус робив це все не для слави, а таємно і від усієї душі. Один раз уночі люди захотіли вистежити того, хто ж так усім допомагає і були вражені, що ним виявився молодий Миколай. Після цього місцеві жителі обрали його своїм єпископом. 
         Після смерті єпископа у місті почали відбуватися чудеса: хворі, що приходили до його могили зцілювалися, а образ Миколая захищав людей в далеких подорожах та життєвих незгодах. Після всіх цих чудес Ніколауса долучили до лику святих.

          Існує чимало прикмет, які пов’язані з відзначенням Дня Святого Миколая, 19 грудня.
  • Так, кажуть, що «якщо на Миколу піде дощ, то буде гарний врожай на озимину». 
  • А якщо мороз цього дня буде, то городина вродить рясно. 
  • У народі вважають, що Святий Миколай піклується про мандрівників, водіїв, туристів, воїнів. 
  • Також святий допомагає у скруті, боронить від стихійного лиха. 
  • Крім того, саме Миколай – покровитель дітей, молоді і завжди опікується їх життям та навчанням.
       
До Вашої уваги малята
мультфільми й пісеньки про Святого Миколая
Немає коментарів:

Дописати коментар