Е послуги

          
Нині йде інтенсивний процес зміни традиційного образу бібліотек, їх модернізація. Не стоїть осторонь цих процесів і наша бібліотека-філія. В 2010 році завдяки проекту програми «Бібліоміст» було відкрито безкоштовний Інтернет-центр і подаровано 5 комп’ютерів, 1 сканер, 1 принтер, що змінило життя бібліотеки.  


ПОСЛУГИ ІНТЕРНЕТ-ЦЕНТРУ:
*    попередній запис (особисто, або за телефоном (03245) 5-90-80)
*    безкоштовне використання програмного забезпечення та комп’ютерного устаткування для навчання, пошук необхідної інформації у мережі Інтернет протягом 1 години.
*    безкоштовно сканування та копіювання інформації на магнітні носії (з дозволу працівника Інтернет- центру);
*    роздруковування необхідної  інформації на принтері (послуга платна);
*    отримання безкоштовної консультації з основ користування програмним забезпеченням та відповідної допомоги у пошуку інформації та набору тексту;
*    користування довідковою літературою, що знаходиться в Інтернет-центрі;

КОРИСТУВАЧ ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ:
*    перед початком роботи зареєструватися у працівника Інтернет-центру;
*    повідомляти працівника Інтернет-центру про вид потрібних послуг і тематику інформаційного запиту;
*    дбайливо ставитися до програмного забезпечення, комп’ютерного обладнання, меблів;
*    повідомляти працівника ІЦ про несправності і порушення, що виникли під час роботи;
*    відвідувач Інтернет-центру повинний хоча б у мінімальних обсягах вміти працювати з комп'ютером під керуванням операційних систем Windows. Пенсіонерів та людей з особливими потребами обслуговує працівник Інтернет-центру. 

КОРИСТУВАЧАМ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
*    займати робоче місце в ІЦ без дозволу працівника Інтернет-центру;
*    переглядати інформаційні ресурси, які містять інформацію, яка суперечить чинному українському або міжнародному законодавству, яка містить елементи: жорстокості, насильства, порнографії, цинізму, приниження людської честі та гідності;
*    знищувати, додавати і модифікувати інстальоване комп’ютерне обладнання або програмне забезпечення;
*    інсталювати будь-яке програмне забезпечення з мережі Інтернет або власних носіїв на комп’ютери;
*    порушувати діловий ритм центру (голосно розмовляти, користуватися мобільним телефоном, заважати роботі інших користувачів);
*    порушувати закон про інтелектуальну власність та авторське право;
*    виключати або перезавантажувати комп’ютер;
*    використовувати і розповсюджувати заборонені законом матеріали;
*     псувати обладнання Інтернет-центру;
*    приносити в Інтернет-центр їжу і напої.

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ:
*    У випадку недотримання Правил користування Інтернет-центру відвідувач може бути позбавлений права користування послугами Інтернет-центру (тимчасово чи постійно). 
*    У випадку порушення, що призвело до матеріального збитку і т.п.,порушник може бути позбавлений права користування бібліотекою, притягнутий до адміністративної чи кримінальної відповідальності.
БІБЛІОТЕКА НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ:
*    за інформацію, яку користувач одержує з мережі Інтернет;
*    якщо дані втрачено з причин, не залежних від працівника Інтернет-центру.

КОРИСНІ ІНТЕРНЕТ-РЕСУРСИ

   АУДІОКНИГИ:

 Сайт litplayer охоплює твори, передбачені програмою з курсу української  літератури для п'ятих – десятих класів загальноосвітньої школи: оповідання, новели, романи та поезії кращих українських авторів; зразки усної народної творчості. Збірка містить майже дев'яносто годин звукозапису. Твори начитані професійними акторами та подаються без скорочень. У якості додатку до збірки включені біографії та портрети авторів.

E-бібліотека "Чтиво" Метою діяльності даної е-бібліотеки є поширення і популяризація україномовних творів серед читачів. Достатньо розмістити на долоні мобільний телефон чи кишеньковий комп'ютер і можна читати книгу навіть у цілковитій темряві. Компактність, зручність та універсальність електронних текстів.

Електронна бібліотека української літератури Електронна бібліотека української літератури дає читачам, особливо студентам на університетах, доступ до текстів творів української літератури.

Український центр Українська електронна бібліотека. Містить окремі твори українських та зарубіжних письменників - класиків і сучасних літераторів. Для зручності імена авторів подано за абеткою.

Відкрита книга - це електронна бібліотека класики української, російської та світової літератури в різних форматах, які читаються практично кожним пристроєм та програмами для читання. Наразі прочитати та скачати можна лише книги з української літератури, решта сторінок – на стадії розробки. Розробники обіцяють, що російські книжки з’являться в них уже в березні 2012 року, а світові шедеври – у вересні.
Електронні книги - Видавництво "Навчальна книга - Богдан"


ТОП 10 сайтів для дітей українською мовою


Щоб ваших дітлахів на затягнули сумнівні місця всесвітньої павутинки – запропонуйте їм перелік сайтів та блогів перевірених і безпечних: для розваг, навчання та розвитку.Найбільш актуальні події в сфері української літератури. Вся інформація про українських письменників, видавництва, літературні агентства й видавцях, а також усе про книжкові мережі й магазини України. Онлайн-бібліотека добутків українських авторів.
Немає коментарів:

Дописати коментар