пʼятницю, 15 грудня 2017 р.

АНОНС ДНЯ!

Шановні користувачі до вашої уваги!
Найпопулярніша дитяча 
на поличках нашої бібліотеки!
Результат пошуку зображень за запитом "39 ключів"

«39 ключів» - Міжавторскій цикл пригодницьких романів

основоположником якого є Рік Ріордан. У даній серії описуються пригоди чотирнадцятирічної дівчинки Емі і її одинадцятирічного брата Дена. Вони згідно із заповітом бабусі, поринають у небезпечні перегони за ключами до великої влади, адже Кехіли — наймогутніша родина у світі. Гонитва за ключами відбувається у різних місцях світу. Під час подорожі юні Кехіли (а разом із ними і читачі) дізнаються багато нових фактів з історії, фізики, географії та хімії. Серія захоплює настільки, що навіть ті, хто не дуже любить читати, чекатимуть на продовження з великим нетерпінням!
Автором таких цікавих та захоплюючих книг є Гордон Корман - письменник , письменник-фантаст , дитячий письменни

Результат пошуку зображень   Гордон Корман (рід. 23 листопада 1963) - канадсько-американський письменник, який написав понад 80 дитячих і підліткових книг.
      Корман народився в Монреалі, Квебек, Канада, де він жив до 1970 року. Він виріс в Торнхілла, Онтаріо, на північ від Торонто. Потім він переїхав в Сполучені Штати на навчання в Нью-Йоркський університет, де вивчав кіно і сценарну майстерність.       Корман отримав ступінь бакалавра в університеті Нью-Йорка в 1985 році зі ступенем Dramatic Visual Writing і Motion Picture and Television. 

       Корман написав свою першу книгу, коли йому було 12 років. Під час його навчання в German Mills Public School, в 7 класі їм було дано завдання написати роман під час семестру, це і стало першою книгою Гордона - This Can not Be Happening at Macdonald Hall. 

     Після завершення книги, він відправив свій рукопис до видавництва Scholastic . This Can not Be Happening at Macdonald Hall була опублікована видавництвом Scholastic в 1978 році, коли Гордону було всього 14 років. До закінчення середньої школи в Торнхілл, Корман написав і видав ще п'ять книг. 
      Корман написав більше 85 книг, які були продані більш ніж 17 мільйонами копій, його кар'єра охопила три десятиліття

     Ось ми з Вами розпочнемо разом з героями книг пошуки 39 ключів, схованих їхньою бабусею Грейс Кехіл по всьому світу.

Корман. Г. 39 ключів. Фальшива нота / Г. Корман. - Харків: Вид-во "Ранок", 2016. - 192 с.

Карколомні пригоди Емі та Дена тривають. Так само продовжуються пошуки 39 ключів, схованих їхньою бабусею Ґрейс Кехіл по всьому світу. Цього разу сліди ведуть на батьківщину Моцарта у Зальцбург. Юних героїв, яких переслідує решта учасників змагання, чекає випробування на мужність і кмітливість у катакомбах ченців-бенедиктинів, штаб-квартирі Уолта Діснея, у перегонах на катерах по Венеції. Хто переможе? Клан Кехілів чи клани Януса, Томаса і Катерини? Зірка хіп-хопу Йона Візард чи агент КДБ Ірина Спаська? Діти мільйонерів із сімейства Кабрів чи двійко сиріт із Бостона, чиї батьки загинули під час пожежі за дуже загадкових обставин?

Леранжіс П. 39 ключів. Викрадач мечів / П.Леранжіс . - Харків: Вид-во "Ранок", 2016. - 176 с.

У пошуках 39 ключів, які невпинно тривають, Емі та Дену допомагає їхня безстрашна няня Неллі Гомес. Цього разу вони потрапляють в Японію і Південну Корею, де несподівано зустрічають своїх старих ворогів, а також дізнаються про свого далекого родича, видатного японського полководця XVI століття. Утім битися з місцевою мафією у підземеллі доводиться їхньому рідному дядьку Алістеру. Чи зможуть наші герої, належачи до нового покоління клану Кехілів, розгадати всі коди і знаки, залишені їхньою бабусею Ґрейс Кехіл, розкрити таємницю, якій вже п’ятсот років, і знайти наступний Ключ? Чи зможуть вони розрізнити на своєму нелегкому шляху добро від зла, а друга від ворога?

Вотсон Д. 9 ключів. Таємниця підземелля / Д.Вотсон. - Харків: Вид-во "Ранок", 2015. - 224 с.

Американські підлітки Емі і Ден продовжують пошуки тридцяти дев’яти ключів, сховані главою клану Кехілів по всьому світу. Цього разу хитромудрі підказки заводять їх до спекотного Єгипту. Тут несподівано для себе вони виявляють довгоочікуване послання від улюбленої бабусі і дізнаються, що серед друзів Ґрейс були такі великі люди, як Говард Картер і Вінстон Черчіль. Долаючи небезпеки, наші герої намагаються розкрити таємницю стародавньої гробниці — і знайти наступний ключ. У Каїрі і Луксорі на них чекають захоплюючі пригоди, а на заваді їм стоять кровожерні крокодили, зловісні мумії та численні родичі з родини Кехілів, які так само полюють за ключами щастя.
Карман П. 39 ключів. Чорне коло / П.Карман. - Харків: Вид-во "Ранок", 2016. - 208 с.

Продовжуючи гонитву за тридцятьма дев’ятьма ключами, і ледве вибравшись цілими і неушкодженими із найнебезпечніших єгипетських пригод, 14-річна Емі та її 11-річний брат Ден отримують дивну телеграму від таємничого незнайомця. Ідучи за підказками, вони вирушають до аеропорту і знаходять у камері схову чергове послання і два квитки до Росії на їхнє прізвище. Саме там нашим героям доведеться шукати безслідно зниклу Бурштинову кімнату, дізнатися правду про загибель царської родини, а заразом, можливо, розкрити таємницю загадкової смерті їхніх батьків. На російських просторах на Емі та Дена чекає безліч загадок, пасток і небезпек, лише подолавшиїх вони зможуть наблизитися ще на один крок до заповітної мети.

Вотсон Д. 39 ключів. На глибині /Вотсон Д.  - Харків: Вид-во "Ранок", 2014. - 240 с.

На черговому етапі змагання за тридцятьма дев’ятьма ключами 14-річна Емі та її молодший брат Ден вирушають слідами батьків до Австралії. Там вони знайомляться зі своїм рідним дядьком Шепом, потерпають від родини Кабрів, дізнаються про те, що їхня няня вміє керувати літаком, і опиняються у підземному місті Кубер-Педі, найвідомішому місці на світі з видобутку опалів. В Австралії Емі несподівано починає згадувати подробиці тієї ночі, що забрала життя їхніх батьків, і в результаті перестає довіряти навіть власному братові, вже не розуміючи, хто їхній друг, а хто ворог. Саме це призводить до фатальної помилки.
Леранжіс П. 39 ключів. Гніздо гадюки / П. Леранжіс  . - Харків: Вид-во "Ранок", 2016. - 224 с.

Шалені перегони за тридцятьма дев’ятьма ключами набувають нових обертів. На чотирнадцятирічну Емі та її молодшого брата Дена чекають нові випробування в Індонезії, де вони потерпають від вивергнення вулкана, страшної пожежі, під час якої гине російська шпигунка, та чергового зрадництва підступного дядечка Алістера, а також у Північній Африці, куди вони вирушають на пошуки наступного ключа слідами Вінстона Черчіля та вождя зулусів Шака. 
Корман. Г. 39 ключів. Код імператора /  Г. Корман. - Харків: Вид-во "Ранок", 2014. - 240 с.

Таємничий Шаолінь, велетенські міста і старовинні пам’ятки Китаю, Заборонене місто і Великий Китайський мур — це арена, на якій розгортається новий етап гонитви за тридцятьма дев’ятьма ключами до всесвітньої могутності та нечуваної влади. Але у розпалі пошуків раптом зникає Ден — його загадковим чином викрадено прямо на площі Тяньаньмень у Пекіні. Емі і Неллі у розпачі, навіть близькість до чергового ключа вже не має значення, але дивним чином пошуки Дена виявляються одночасно і шляхом до перемоги. Брат і сестра зустрінуться біля підніжжя Евересту, який їм доведеться з волі чи неволі підкорити, а між іншим виявиться, що Неллі - набагато могутніша і впливовіша особа, ніж уявляли собі юні Кехіли.

Слідкуйте за  надходженням книг цієї серії, щоб далі продовжити пошуки 39 ключів.
Результат пошуку зображень за запитом "смайлик детектив"

Немає коментарів:

Дописати коментар