понеділок, 1 червня 2020 р.

Святкуємо у смартфоні

 Сьогодні свято дітвори День захисту дітейДитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.

 Щороку в перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають це добре і радісне свято. 
Цьогорічне свято у нас дуже незвичне  - святкуємо у смартфонах сидячи вдома на карантині, але ви не засмучуйтесь все пройде і все буде добре, основне щоб ви були здорові. 
Отож,  давайте святкувати разом гортаючи дану сторіночку.


Любі діти! 
     Ви - майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідними громадянами України.

   Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

З історії виникнення Дня захисту дітей:
     За однією з версій, у 1925 році Генеральний консул Китаю в Сан-Франциско зібрав групу китайських дітей-сиріт і влаштував для них святкування Дуань-у Цзе (Фестивалю човнів-драконів), дата якого якраз припала на 1 червня.        
    Рішення про відзначення Міжнародного дня захисту дітей 1 червня прийняла Міжнародна демократична федерація жінок у листопаді 1949 року. Перший Міжнародний день захисту дітей було відзначено ще в 1950 році. ООН підтримала ініціативу федерації та оголосила захист прав, здоров'я і життя дитини - одним із пріоритетів у своїй діяльності. В Україні цей день відзначають із 1998 року. 
У 1991 році Україна приєдналася до Конвенції ООН про права дитини. З 27 вересня 1991 року для України набула чинності Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права дитини, згідно з якою кожна держава зобов'язана поважати та заохочувати право дитини на всебічну участь у культурному і творчому житті, забезпечувати їй повноцінне дозвілля та відпочинок, сприяти наданню їй відповідних можливостей для цього. Цією конвенцією також чітко визначено, що дитина має право на захист від фізичного та психічного насильства. Проте, не завжди деклароване стає реальним.

  У Міжнародного дня дітей є прапор. На зеленому тлі, який символізує зростання та гармонію, навколо знаку Землі, розміщені фігурки - червона, жовта, синя, біла і чорна. Ці людські фігурки символізують різноманітність і терпимість. Знак Землі, розміщений в центрі, - це символ нашого загального дому.
   День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.
Щаслива мить дитинства
https://chitaliya.blogspot.com/2017/06/blog-post.html#more
Ось і настала пора літніх канікул !
Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, радісного відпочинку під час літніх канікул!

ДО ВАШОЇ УВАГИ ЧИТАЙЛИКИ!


На час КАРАНТИНУ замовляйте книги  
по телефону  
5-90-80
 та  електронній пошті бібліотеки
biblioteka.f6@gmail.com 

ми з радістю виконаємо ваше замовлення.

Немає коментарів:

Дописати коментар