четвер, 14 лютого 2019 р.

ДЕНЬ ПОДАРУНКІВ

 В День Святого Валентина наші  перші Читайлики завітали на ...
Дівчатка ознайомились з книгами, які представлені на книжковій виставці-інсталяції, яка оформлена в читальному залі бібліотеки ... 

  Також читачі мають можливість прочитати про це чудове свято ... Читаючи книги, дівчатка ділилися сьогоднішніми враженнями свята та розглядали свої подаруночки, які отримали від однокласників 

   Але в цей день в багатьох країнах світу відзначають ще одне  свято   - Міжнародний день дарування книжок.  
В нашій бібліотеці в цей день проходить акція "Подаруй бібліотеці українську книгу"
Тож дітки також приєднались до цієї акції і принесли свої улюблені книги, які вирішили подарувати для наших читачів.Про святкування  цих свят, віртуальні користувачі можуть більш детально дізнатись за посиланням. 


Міжнародний день дарування книжок 
(International Book Giving Day)
        Цей день об`єднує всіх, хто любить читати та дарувати книжки, а також прищеплює дітям любов до читання! Основна мета цього свята полягає в тому, щоб надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок та розвивати любов до читання.
      Святкування цього дня започаткувала американка Еммі Бродмур у 2012 році. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.
Це одне з наймолодших свят в календарі, його святкують з 2012 року.
    У цей день, зазвичай, прийнято дарувати книжки один одному та членам родини, залишати книжки в людних місцях, надавати знижки в книгарнях, організовувати волонтерські кампанії зі збирання книжок, жертвувати твори друку бібліотекам.
Про книги, які представлені на виставці ви зможете знайти і прочитати на сторінці "Книжкові новинки"
Працівники бібліотеки знайомляться з щедрими подарунками від користувачів.
Сподіваємось, що подаруночки для бібліотеки на цьому не закінчились, адже до кінця робочого дня ще далеко, та й  акція лише набирає свій старт. 
Тож будемо раді  бачити  всіх шанувальників книги у нашій бібліотеці. 

Немає коментарів:

Дописати коментар